Allen Walker

20. dubna 2011 v 16:24 | Ayumu |  D.gray man postavy
Allen Walker
info pod perexem

Věk: 15, v současné době 16
Vlasy: Bílá
Oči: stříbrná-šedá
Výška: 168 cm (5'5 "), nyní 170 cm (5'7")
Hmotnost: 127,9 liber (58 kg), nyní 55 kg (121 lbs)
Blood: Typ O
Oblíbené jídlo: Mitarashi Dango

Allen je hlavní hrdina série. On byl opuštěný jeho biologičtí rodiče, protože má "deformitu" na levé paži (který byl později odhalen být způsoben jeho nevinnosti). On byl nakonec nalezen a přijaté cestování umělec názvem Mana Walker ve vánoční den. O nějaký čas později zemřel Mana, a Allen, trápí žalem a manipulovat tisíciletí hrabě, obrátil Mana do Akuma, doufá, že jeho milovaný otec náhrady budou plně vzkříšen. Ale Mana Akuma prokleté Allen a plátky přes jeho levé oko, takže "pentagram" - značka Akuma - který jizvy na levé tváři. To umožnilo jeho levé oko vidět duše chycená uvnitř Akuma od té doby. To bylo v této stejné době, že Allen je levou paži první použil jako Anti-Akuma zbraň, která instinktivně zničil Mana Akuma. V průběhu této traumatické události, Allen vlasy změnil z hnědé na ostrý bílý.

Allen nakonec se setká kříž Marian, generální Černého řádu, který vysvětlil Allen způsoby Akuma a uvězněna duše v nich: Jakmile duše stane se chycená uvnitř Akuma, že jsou v pasti navždy, a že jediný způsob, jak zachránit Jedním z nich je vymítat z jejich plavidla Akuma. Allen se následně stala kříže 'učedníkem a strávil další tři roky s ním před bytím poslaným k Černému, aby se stal oficiálním exorcista. Během této doby, byl Allen trápí jeho pána konstantní nezodpovědné chování a nuceny různé pomocné práce-splatit dluhy, které generální kříž nahromaděné. Toto, spojený s zženštit způsoby Marian a kruté zacházení vůči Allen, vedl k Walker se bát víc než respektovat jeho pán, kterého nikdy mluví laskavě. Ve skutečnosti, když tvrdí, že Jasdevi Cross je jako démon, Allen popírá a trvá na tom, že místo toho kříž je skutečný démon. Kromě toho, když Jasdevi ukazují, že dluhy kříž, který jim ponechává celkem asi 2 miliony jenů, Allen roste démon rohy, směje se na ně, a žádá jejich dluhy malá změna ve srovnání s jeho vlastní, opouští Lavi se divit, kolik peněz Allena byla předstíral, že platí.

Kromě toho, že fyzicky fit a zručný v boji (jak evidentní jeho schopnost bojovat a vyhnout Fou bez použití jeho nevinnosti), Allen má několik zvláštní schopnosti a dovednosti. Protože mnoho dluhů Allen byl nucen k placení kříž, on učil se hrát karty a hazard ve velmi mladém věku, i když jeho původní účel byl výkon jeho znecitlivění deformovaný levé ruce. On také učil, jak podvádět a vyhrát přes podvod a neváhá použít tyto taktiky kdykoli je to nutné. Ve skutečnosti, on je docela hrdý na svůj talent. To je v ostrém kontrastu k jeho zdvořilý a zdvořilý přírody a často překvapí svými přáteli, kteří by se očekávat, že takové temné straně Allen a přiměl je, aby divit, jen to, co udělal kříž s ním. Walker také vlastní cirkus schopnosti, jako je žonglování a akrobacii, které se dozvěděl z cestování s Mana, který byl sám cirkus klaun s obchodem.

Inspektor Levrier a kříže mají oba jen "hráče" (jak v jednom, který hraje na hudební nástroj), a kříž naznačil, že může existovat více než jeden.

Allen je synchronizace poměr dosáhl maximálně 83% předtím, než jeho nevinnosti zničena Tyki. Dosud neznámý Allen, Innocence prodléval kolem jako mlhavý mlha částic, v té době, přímým odrazem jeho rozbil stav mysli. To nebylo dokud ne on přišel k prozření, že on byl schopný získat kontrolu nad jeho anti-Akuma zbraň znovu a dosažení jeho nevinnost je pravda, úplně-použil formulář. Když není aktivován, jeho rameno je černé a setkává se s jeho rameno točit vzor, ​​který končí s tetováním-jako emblém. Po tomto, Řád dal oficiální označení korunovaný Klaun (神 ノ 道化 (クラウン クラウン), Kuraun Kuraun), vzhledem k jeho šašek-jako vzhled, když je vyvolán. Kanji v názvu použít doslovně překládá k klauna Boží (神 ノ 道化, Kami žádné Douke).

, Když je vyvolán, paví klaun působí jako tělo-obrněný Innocence, tvořit bílé kápi-kryt a pouzdro energie, nevinnosti, která zahrnuje jeho ramen a pravou ruku, zatímco jeho levá paže a ruce se štíhlým a černé, oděný v brnění a jako břitva ostré drápy . Maškarní-Styl maska ​​je vždy umístěna na kryt, který se na různých konfiguracích a vystoupení. Tato transformace se rovněž mění Allena obvyklý účes z bytu špičaté zadní. Stejně jako předtím, jeho nevinnosti má určitý stupeň vnímání, ale jako paví Crown je schopen manipulovat s Allena celé tělo jako loutka, kdy neschopný, nebo prostě jen pomáhat při vyhýbavé taktiky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A-M-Ynka | Web | 20. dubna 2011 v 21:37 | Reagovat

Koukám nový design :-) Kráásný :-) Jinak ten kluk je fešák :-D :-) A chtěla jsem je n říct, že tu te´d přes prázdniny nebudu, takže nebudu moct odpovídat, takže až přijedu dám zase vědět :-)

2 Shizuma Kyoshi | Web | 20. dubna 2011 v 22:47 | Reagovat

krasny desing!!!:))

3 Eve-san | Web | 21. dubna 2011 v 11:52 | Reagovat

Luxusní desing!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • kopírovat smí jen sbnka
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!

55446546