Lavi

18. dubna 2011 v 20:55 | Ayumu |  D.gray man postavy
info pod perexem

První vystoupení v Anime: Episode 12

Datum narození: 10. srpna
Věk: 18
Výška: 177 cm (5'9 "), 179 cm (5'10")
Váha: 62 kg (136 lbs), 68 kg (150 lbs)
Barva vlasů: červená
Barva očí: zelená
Krevní skupina: O
Státní příslušnost: smíšené rasy
Příbuzní: Bookman (dědeček)
* Má ráda: Yakiniku, spaní, otravné Kanda Yuu
* Nemá ráda: Wasabi
* Zájmy: Čtení

Veselá zrzavý Exorcist smíšené rasy, který si klade za cíl stát se Bookman a pracuje podél Černého objednávky, jen aby se v blízkosti události, které se musí vidět. , Aby mu pomohla, on vyvinul neuvěřitelnou paměť: on je schopen si zapamatovat každý jednotlivý aspekt něco viděl, ale poznamenal (v kapitole 101), že on mohl určit "klíč" (klíč, který Tyki Mikk dal), je rychlejší, pokud se měli používat obě oči, když prosévání se skutečně "klíč" od falešných. On je 18 let, a za normálních okolností používá jeho levé oko, zatímco pravé oko se vztahuje oko-patch. Jeho anti-Akuma zbraň je velikost-řazení kladivo, který on volá Ōzuchi Kozuchi (大 槌 小 槌, rozsvícený. "Velké kladivo malé kladivo") nebo Nyoibo. To může růst (満, muž) nebo rozšířit (伸, holeň). Hmotnost se zvyšuje s její velikosti, ale protože je Lavi conformer, hmotnost nemá vliv ho však, že se na všechny ostatní. Jeho kladivo může také svolat několik "rozhodnutí", s kanji možná reprezentovat klasické prvky, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Nicméně, mezi některými těsnění jsou otazníky. To pravděpodobně znamená, že Lavi má nějaké těsnění, že on má ještě musí naučit od své nevinnosti. Jeho techniky tak daleko, jsou:

Hi Ban: Gouka Kaijin (劫火 灰烬 火 判, zapálil oheň pečeť: Požár Ash.): Pomocí ohně pečeť vytvořit torrent plamenů s formě hada;
Deset Ban: Raitei Kaiten (雷霆 回 天 天 判, svítí nebe pečeť: Hřmění Lightning Víření v nebi.): S využitím nebe těsnění uvolňovat obrovské blesky;
Moku Ban: Tenchi Bankai (天地 盘 回 木 判, zapálil dřevo pečeť: Kořeny se vinuly Nebem a Zemí.): S použitím dřeva, těsnění ke kontrole objektů v přírodě;
Konbo Ban: Gouraiten (コンボ 判 剛 雷 天, svítí Combo pečeť:. Silné Thunder z nebe): s použitím jak oheň a nebe těsnění vytvořit obrovský had ohně a železa. Rovněž tím, štít-jako plamen zeď.

Bylo prokázáno, když řekl, Bookman Lavi používat dřevo pečeť jasné mraky (Tři Akuma byly schovává za mraky). Lavi říkal, že on zapomněl, že ji mohou využít ovlivnit přírody přímo, a jak si vzpomněl, že otazník proměnila v kanji, které on používal hned. Je-li vidět více opatrně kanji pro dřevo pečeť může být viděn skrz manga kdykoli Lavi předvolání jeho těsnění dlouho před použitím skutečných těsnění sám (např. při použití těsnění nebe). V současné době těsně před jeho prvním použitím je možné pečeť být viděn těsně za hlavou Lavi a nikdy proměnil z otazník na prvním místě.

Ochranné známky vody a země se rovněž jeví mezi jeho těsnění. Rád volat Bookman "Panda" kvůli husté černé kruhy kolem očí; převeden Akuma "Chomesuke" a Arystar Krory "Kuro-chan" v anime a "Kro-chan" v manga. On je jediný charakter, než generální Tiedoll volat Kanda jeho křestní jméno (to jméno je Yuu, také překládal se jako Yu nebo Yuu), a zřejmě mluví s ním ven z misí, skutečnost, že se ukázalo, když on volal Allen "beansprout "(moyashi), říká, že pokud Kanda mohl zavolat mu, že by Lavi stejně, jako on je ve stejném věku jako Kanda. Má ve zvyku škádlení Allen, a považuje sám sebe jako jeho velký bratr. Opakující roubík v seriálu je Lavi Záliba krásné starší ženy, když vidí ženu, jeho typ (Příklad: Eliade) "! Strike" on bude ječet se srdíčky v očích.
V posledních kapitolách (počínaje 114), Lavi byl boj proti ztělesnění své minulosti vytvořil silnici v jedné ze svých rozměrů. Bylo zjištěno, že jeho jméno, Lavi, je jen alias (jeho 49., abych byl přesný). On měl odložit své staré jméno a pozadí ukázat svůj závazek být Bookman. To bylo také ukázal, že Lavi byl jednou chladný a lhostejný k jiným, pro Bookman žije jen pro zobrazení a záznam historie a že lidé nejsou nic víc než 'inkoust' na stránce. Nicméně, v průběhu času Lavi osobnost změnil a začal se opravdu záleží na ostatních, pomalu casting stranou jeho identitu jako Bookman. Když on si myslel, že Allen byl zabit Tyki Mikk, on pokusil se pomstít tím, Allen pokouší se zabít Tyki sebe.

Během jeho boje proti jeho minulost inkarnace, byla jeho 'srdce' (aktuální osobnost) údajně zničena. To způsobilo, že jeho minulost inkarnace, pod kontrolou silnic, se objevit v jeho fyzické tělo a divoce útok Allen. Nechtějí ublížit Lavi, Allen napadl Road, ale nepodařilo se jí ublížit, protože její současný tělo nebylo její skutečné podobě. Lavi aktuální samostatně podařilo zabrousit a potlačit jeho minulé já. On pak pohltí sám v masivní Hi-Ban k útoku silnici v reálném světě, a zároveň bodne ji do srdce v ní rozměr, porážet ji.

V posledních kapitolách, po objevení kříže Marian jejich pomoc, Lavi stav byl znám po pádu do 'díry' provedené honosné vstupní tisíciletí Earl. On pokoušel se prodlužují jeho nevinnosti, aby se zachránil, ale to rozbil, když Allen chytil Lavi to Innocence, ve snaze vytáhnout ho nahoru. Ačkoli on byl zřejmě ztratil v 'díru' v Arše, byl ukazován k byli oživil spolu se zbytkem 'ztratil' exorcistů v Arše, kdy byla obnovena archa Allen. On je teď zpátky v Black Objednat HQ čeká na svou nevinu mají být stanoveny. Když Lulubell a její Akuma útok HQ, že není schopen pomoci Allen, zatímco on nemůže aktivovat jeho (rozbil) kladivo. Při čtvrté úrovně Akuma Komui a jiní, on a Kanda oba působí jako rozptýlení, aby Lenalee rychle vytvořit ji nově vytvořené nevinnost.

Existuje mnoho různých překladů jeho jméno, jako je Ravi, Rabi, Labi. Ale je se nachází v D.gray-muž omake z epizody 61, správný pravopis je Lavi.
omlouvám se za chiby ale moc mně to neba
kopírovat smí jen spřátelené blogy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 soul DeLariva | Web | 19. dubna 2011 v 14:08 | Reagovat

Maš fajny des. :-)

2 Kawaii Bea o(≧∀≦)o | Web | 19. dubna 2011 v 18:56 | Reagovat

Waw Boží ^^ :D to je ale kaňour :D ;D ;)

3 Kawaii Bea o(≧∀≦)o | Web | 19. dubna 2011 v 18:56 | Reagovat

Jinak jak je a co škola ??

4 klarinqqqa-chan | E-mail | Web | 19. dubna 2011 v 21:09 | Reagovat

Kawaii design :-)  :-)

5 saky hayashi kurosaki sbbbb | Web | 20. dubna 2011 v 9:08 | Reagovat

aj teba chytil lavi ??? : :D :D :D cii ks ja som y neho bola tiey  asi 2 roky cisto paff *:D :D :D :D  :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • kopírovat smí jen sbnka
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!

55446546