Yuu Kanda (神田 ユウ)

20. dubna 2011 v 15:40 | Ayumu |  D.gray man postavy
Yuu Kanda
info pod perexem

Datum narození: 6. června
Věk: 17, v současné době 18
Výška: 177 cm (5'9 "), byl 175 cm (5'8") (start)
Váha: 59 kg (130 lbs), byla 61 kg (134 lbs) (start)
Barva vlasů: tmavě modré, černé
Barva očí: Tmavě modrá
Krevní skupina: AB
Zajímavost: zahradnictví, což Soba
Líbí: Soba, tempura (dýně, papriky, a lotus kořen)
Nemá ráda: Všechno skupina souvisejících a mnoho dalšího
Národnost: japonská
Příbuzní: neuvedeno

Kanda Yu je hlavním protagonistou charakter a člen smyšlené náboženské organizace známá jako Black Order, v anime a manga série D.Gray-muž, a Katsura Hoshino.

Kanda je mladý a pohledný muž, japonské lze obvykle nalézt v každém náladu, která není pozitivní. Kanda má dlouhé černé vlasy (tmavě modrá v anime), který uvádí, že mangaka on používá mýdlo na mytí. Lavi poznamená, že Kanda je "dost-charakter typu", a Allen občas mu říká "ženská tvář". On také byl poznamenal, že on má "tmavé oči", vedoucí asijské pobočky (9 let) a má modré oči v manga. Kanda se zdá být domýšlivý na jeho vlasy.


Osobnost

Kanda vypadá jako chladný, stoický, a arogantní, a to i na své kolegy exorcistů. V bitvě se bude dělat něco vyhrát, někdy u rizika jeho spoluhráči. On jednou dělal sarkastický vtip o odchodu nich zemřít. Je to jeho názor, že exorcistů nejsou zachránci.

Yu, nebo Yuu, je Kanda je křestní jméno, ale on nesnáší, když je voláno, nebo dokonce se představil jako takové. On volá Allen "fazolové klíčky" (モヤシ, moyashi, anglicky Dub: "Short Stack"). Kanda Zdá se, že vím, Lavi, ačkoli on neváhá se svým obvyklým hrozbám Lavi volá Kanda jeho křestním jménem. Nicméně, to je jasné, že Kanda se starat o své kolegy exorcistů a Finders (koho on tvrdí, že není péče o).

Má sklon k zamaskování své emoce a často tvrdí, "Je to není moje věc." I přes jeho úmysly, on a Allen se často navzájem po krku a jen zřídka vidět oko-k-oko na cokoliv.
Kanda osobnost se zdá, že nemá měnit, protože on byl mladý. Ve věku 9, byl náladový a lehce otrávený, a to zejména směrem k dalším 'sekunda exorcista', Alma Karma, kteří často za ním kolem. Nicméně, jeho finální střet s Almou Zdá se, že tvrzené ho další, pro, ačkoli on byl viděn se smát Alma jako dítě, nemá žádné takové zobrazení lehkomyslnosti byl svědkem od té doby.
Kanda má oblíbená jídla jsou soba nudle a tempura (především dýně, shishitou [malá, sladká paprika], a lotus kořen). Kanda nemá rád mnoho věcí, do té míry, že "existuje příliš mnoho napsat. " Nicméně, Kanda sám poukazuje na to, že nenávidí lidi s naivní osobnosti, lidé, kteří nevedou své sliby, prokletí, lidé, kteří nedokáží udržet jazyk za zuby, lidi, kteří mu říkají jeho křestní jméno, a "sladké" .


Hystorye
Kanda byl původně Nevinnost accomodator a exorcista Černého řádu, ale on byl zabit Akuma. Tam byl také žena v jeho životě, kterého miloval.

Kanda je "reborn" druhé generace exorcista vytvořil pořadí 9 roků předchozí k aktuální události příběhu přes snahy Epstain a Chang rodiny. Jeho tělo bylo upraveno léčit neuvěřitelně rychle, aby udržel synchronizaci testy. Pravidelně prošel překvapivě krutý a bolestivý zákrok je přinutit, aby mohli synchronizovat s jeho nevinu, a to doslova trhá ho na kusy v procesu. Vzhledem k jeho druhé exorcista sílu a schopnost regenerace, byl postup se opakuje i poté, co on 'zemřel' několikrát. Ačkoli zpočátku velmi nepřátelský vůči Alma Karma, další dítě druhého exorcista program, dva nakonec stal blízkými přáteli vzhledem k jejich společné zkušenosti z rukou Řádu.

Yu začíná vidět iluze o ženě, která předpokládá, že zpočátku Alma je Fou, strážce božstvo pobočky Asie od chvíle, kdy se zdá, zatímco on byl zoufalý Alma po syncro-testování. On také začne snít o ní a jeho úmrtí v rukách Akuma. Objednejte si to uvědomují a rozhodne, že by měla ukončit Yu z programu. Alma slyší tento rozhovor a zachrání Yu ačkoli on je zajat stráží CROW v procesu.

Po přistání v kanále je myl před mladší Bak Chan a hluku Marie. Nakonec po krátké výměně Kanda byla přijata členy CROW být "ukončen" pro učení pravdu o druhém programu Vymítač ďábla. "Postup" dokazuje selhání jako Kanda v minulosti vzpomínky na neznámé ženy oživit ho a nechte ho, aby zavolal nevinnost Mugen v podobě meče, který se používá, aby se osvobodil. Jak on uniká najde zraněný Marie a při posuzování jeho zranění, jeho krev začne léčit Marie. Kanda se rozhodne vzít Marie s ním v jeho hledání Alma ale na závěr ho zjistí, že Alma zabil zaměstnance asijské pobočky a členové CROW s vlastním nově-získal Innocence. Bitva mezi psychotické Alma a Kanda končit v rukou Yu byl uříznut. Jako Alma vysvětluje své důvody pro vraždu každého on útoky Marie a impales Kanda, vést jej, aby našel řešení pro řešení hrozivé ránu do Alma.


Schopnosti

Kanda může obnovit mnohem rychleji, než obyčejní lidé a vydržet krev Akuma v důsledku tajné dovednost vytvořený rodinou Chang, on je také viděn schopen znovuzrození po smrti ", asi během 580 sekund", reprodukovat padající končetin, a mají abnormální fyzickou sílu.


Nevinnost

"Mugen" (六 幻, Six iluze). Kanda má meč s nadpřirozenými mocnostmi. Vede svůj ukazovák a prostředník přes zadní kotouče pro její aktivaci, přičemž říká Mugen vytasit, Innocence Aktivovat, který otočí ostří stříbro. Tvar meče změnila v celé časové ose Kanda, během jeho dětství, má podobu malého řezníka nůž s několika malými křídly na rukojeti, na úvod Kanda v začátku série, to vzalo formu chokuto ( rovný japonský meč bez tsuba) s černým křížem-velebeným rukojeti a pochvy, ale po jeho boji s kůží boritá, to bylo reforged do tradiční Katana.
• Kaichū: Ichigen (界 虫 "一 幻" angličtině dabovat: Underworld stvoření, první Illusion, zapálil pekla Hmyz:. První Illusion): Kanda houpačky jeho meč a uvolňuje malé hejno nadpřirozenými bytostmi, které hltat jeho oponenty.
• Nigentou (二 幻 刀, zapálil Dvojitá Illusion Blades.): Kanda se týká jeho meč s pochvou v kabátu energie a vytváří energetickou čepel, vytvoření dvou neuvěřitelně ostré zbraně. Druhá čepel, že vytvoří nad jeho pochva může být také jenom čisté energie blade-li pochva není použit.

• Hakka Tourou (八 花 蟷 螂, zapálil osm Květiny kudlanka nábožná.): Pomocí Nigentou, Kanda rychle lomítka nepřítele osmkrát. Lomítka společně připomínají květ.

• Shouka (升华, rozsvícený sublimovat.): Kanda aktivuje sílu jeho tetování, a jeho žák se změní na tři tečky. Žil také nárůst kolem očí. Jakmile Shouka je aktivován, Kanda mohou aktivovat Sangenshiki.

• Sangenshiki (禁忌 "三 幻 式", zapálil tři iluze.): Kanda drasticky zvyšuje jeho rychlost a sílu na úkor některé z jeho života.

• Jezte, Mugen: Kanda rekonstruuje zlomený Mugen přepojením kousky s energií. Mugen Zdá se rozpadnout po jednom lomítkem, nicméně.

• Bakuhakuzan (爆 魄 斩, zapálil výbušných Duch Slash.): Kanda potřebuje Sangenshiki být aktivní použít, a dělá lomítkem, která se zdá pro vytvoření malé výbuchy a je dost silný, aby proplout Úroveň 4 Akuma. Kanda lze také použít s pátou Illusion stylu.

• Čtvrtá Illusion stylu: Kanda žák změny na čtyři body a získá další drastické zvýšení rychlosti a výkonu.

• Pátá Illusion stylu: Kanda vlasy změny odstínu světle fialové a stojí rovně, zatímco Mugen ostří svítí jinou barvou a vyzařuje velké množství elektrické energie. To používá velké množství života Kanda je. Účinky tohoto meče také vypadá, že dávat Kanda potřeba ničení zatímco utěsnění zbytek jeho emoce odcházející jediný jeho hněv. Když se používá maximální výkon pátého iluze styl, meč má stejnou formu, jako když byl dítě (malý řeznický nůž s několika malými křídly na rukojeti).

• Ripování Flash Zubová: Kanda rozpoutá sedm ostré paprsky energie.
omlouvám se za chiby ale moc mně to neba
kopírovat smí jen spřátelené blogy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • kopírovat smí jen sbnka
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!

55446546